Kaip pradėti investuoti 2019-aisiais? Pradžiamokslis žaliems.

Categories Finansinė Laisvė, Investicijos
Kaip pradėti investuoti 2019?

Pirma mano „tikra“ investicija – buvo indėlis „Snoro“ banke. Už jį gavau 10% metinių palūkanų, kas šiuo metu atrodo neįtikėtina. Procesas buvo paprastas – užteko nuvykti į banką ir perdavus grynus pinigus indėlis jau buvo užskaitytas metams. Už indėlius šiuo metu siūlomos artimos 0 palūkanos. Kaip pradėti investuoti 2019-aisiais?

Šis įrašas yra skirtas visiems žmonėms, įskaitant Jūsų giminaičius, antrąsias puses, kurie gali investuoti, tačiau teisinasi, kad nesupranta, kaip tai daryti, kad tam reikia daug pinigų ir trūksta laiko. Mane informacija pasidalinti paskatino mano tėtė, perskaitęs straipsnį VŽ ir pasakęs, kad mąsto taip pat. Tad šią informaciją skiriu jam ir kitiems pradedantiesiems investuotojams.

Jums reikės:
 1. 10 minučių perskaityti šį straipsnį ir užsiregistruoti pasirinktoje investavimo platformoje;
 2. €5 (pasirinktinai);
 3. Sugebėjimų naudotis Facebook (atitinkamų sugebėjimų užtenka ten užsiregistruoti ir dalyvauti virtualiame gyvenime)

Viskas. Jeigu neturite vieno iš trijų paminėtų įgūdžių – investavimas ne Jums, pasimėgaukite šia diena. Jei minimalią kartelę prašokote, investuojant €5 į mėnesį artimiausius 30 metų ir gaunant 10% metinių palūkanų galite tikėtis turėti virš €11.000 po trisdešimtmečio. Dar truputėlis ir galėsite leistis į kelionę aplink pasaulį.

Kur investuoti?

Smulkiems investuotojams Lietuvoje su 5 laisvais eurais paprasčiausia, mano nuomone, būtų investuoti į paskolas. Pasirinkite Jums patinkančią įmonę iš Lietuvos Banko licencijuotų tarpusavio skolinimo platformų – šiuo metu didžiausios yra Paskolų Klubas, FinBee ir Savy.

Tris metus investuoju FinBee, tad tolimesnius žingsnius pasakosiu per man pažįstamos platformos prizmę.

 1. Norėdami užsiregistruokite FinBee, galite spausti ant šios nuorodos (aš už Jūsų registraciją gausiu mažą komisinį, kuris padės man išlaikyti šį blogą) ir pasirinkite „Pradėti investuoti“.
 2. Užpildykite registracijos formą.
 3. Po registracijos įkelkite savo dokumento nuotrauką savo paskyroje ir užpildykite trumpą anketą apie savo patirtį skolinant.
 4. Spustelkite įnešti lėšas ir nurodytais rekvizitais perveskite €5.
 5. Kairiame meniu pasirinkite “Auto-skolinimas” ir iššokusiame lange pasirinkite Jūsų riziką atitinkantį portfelį (pradžiai galite rinktis konservartyvų, kai įgusite labiau, galėsite keisti nustatymus) ir įveskite sumą, kurią planuojate investuoti, pagal kurią bus parinkta paskolos suma (šiuo atveju galite įvesti €5, sumą ateityje galėsite bet kada pakeisti).
Kaip pradėti investuoti FinBee?
Pasirinkite portfelį pagal savo riziką.

6. Po mėnesio kartokite ketvirtą žingsnį artimiausius trisdešimt metų.

Sunkiausia yra pradėti. Pradėjus sunku sustoti. Tad, tikiuosi, jog šis pradžiamokslis padės Jums arba Jūsų artimiesiems suprasti kaip pradėti investuoti ir atrasti investavimo pasaulį. Aš daugiau nei €5 per mėnesį išleidžiu alui. Atsisakius poros bokalų alaus bare per mėnesį, galite turėti 3 000 bokalų alaus po trisdešimt metų.

Ar teko susidurti su kitais sunkumais investavimo pradžioje? Kokia Jūsų istorija?

P.S. prieš atliekant investicinius sprendimus būtinai patys įsigilinkite į produktą ir jį ištyrinėkite. Šis straipsnis yra tik mano dalinimasis savo patirtimi ir nėra rekomendacija priimti investicinius sprendimus. Aš esu šališkas žmogus ir galiu būti priklausomas nuo gaunamų referal’ų, galiu dirbti rekomenduojamoje įmonėje arba būti jos akcininku. Do your own research.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €61, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

5 thoughts on “Kaip pradėti investuoti 2019-aisiais? Pradžiamokslis žaliems.

 1. Truputi geriau nei investuoti i loterijos bilietus.. bet nestipriai. Ilguoju laikotarpiu rizika – labai didele. Kol ekonomika auga… viskas tvarkoje. Ateis krize.. ir nuplauks didzioji dalis investiciju.

  Jei per menesi gali investicijom skirti tik 5 eurus… geriau nusipirk gero sokolado plytele.

  1. Labas, Daliau,

   ačiū už komentarą.

   Kur dings skolininkai per artimiausią trisdešimetį po krizės? Jeigu nenumirs – gaus pajamas, kurias antstoliai nurašys grąžinimui. Pagal LB reikalavimus daugiau 40% nuo paskutinių 3 mėnesių pajamų neužsiskolins, tai bent jau minimalūs atsakingo skolinimo reikalavimai apsaugo nuo scam’ų.

   P2P galbūt nėra vienintelis/geriausias būdas su mažomis sumomis ir 0 patirties. Ką pasiūlytum tu?

   Už 5 Eur gali arba šokolado plytelę kartą į mėnesį nusipirkti arba sukaupti 11.000 Eur po trisdešimtmečio. 🙂 You choose.

   1. Jei investicijoms per mėnesį gali skirti tik 5 Eurus.. tai šokolado plytelė yra geriau nei 11k po 30 metų (my choice). Kad ir kaip patraukliai gali skambėti, bet 11k net šiandien yra niekas. Po 30 metų bus dar mažiau. Geriau gyvenimu džiaugtis dabar.

    O dėl rizikos.. pagalvok, kodėl bankai geriau renkasi gauti neigiamas palūkanas nei skolinti sutelktinio finansavimo platformų klientams. Nėra taip paprasta atgauti skola iš fizinių asmenų 🙂

 2. Jei butum tikrai „honest”, paminetum kad nuoroda kuria duodi i Finbee yra affiliate, kas tau uzdirba pinigu. Dabar neatrodo labai honest.

  1. Labas, Tomai,

   ačiū už honest komentarą. 🙂

   Kažką turbūt praleidai:

   „1. Norėdami užsiregistruokite FinBee, galite spausti ant šios nuorodos (aš už Jūsų registraciją gausiu mažą komisinį, kuris padės man išlaikyti šį blogą) ir pasirinkite „Pradėti investuoti“.”

   Visos affiliate nuorodos yra su komentaru, kad man tai duos kažkokią naudą. Nesidalinu affiliate apie paslaugomis, kuriomis nesinaudoju. Atsiprašau, jei pastaba apie mano gaunamą naudą nebuvo pakankamai aiški. Ateityje pasistengsiu, kad tai būtų kiek įmanoma aiškiau.

Leave a Reply