Teleloto > Paysera STO

Categories Investicijos
Teleloto > Paysera STO

Šią savaitę buvo pranešta apie Paysera STO atšaukimą. Pirminiame žetonų siūlyme dalyvavo mažiau nei pusė tūkstančio investuotojų, kurie sunešė kiek mažiau nei €600.000. Per savaitę investuotojai atgaus investuotas lėšas atgal į banko sąskaitą. Galbūt vertėtų rinktis daugumos pramintą kelią ir dalyvauti Teleloto?

Teleloto praeitą savaitę dalyvavo virš 615000 bilietų, t.y. žmonės investavo virš €615.000. Tai yra daugiau nei per dvigubai ilgesnį laikotarpį pavyko surinkti Payserai. 🙂

Paprastumas

Pirkti Teleloto bilietą yra paprasta, dažnai tai padaryti pasiūlo ir kasininkė. Tuo tarpu Paysera STO reikia savo veidą nufilmuoti, kad proceso metu dažniausiai teisingai pavykdavo iš kažkelinto ir, dažniausiai, ne pirmo karto. Po to reikėjo užpildyti keletą klausimynų apie investavimo patirtį ir atlikti bankinį mokėjimą per MisterTango platformą. Galbūt ir kasininkei Maximoje vertėtų turėti face-control check‘ą ir nesiūlyti bilietų tiems, kurie iš tikrųjų tiki, kad gali praturtėti Teleloto?

Grąža

Teleloto bilietą už €1 nusipirkęs žmogus paverčia 50 centų, nes laimėjimų fondą sudaro 50% bilieto vertės. Prie tų pačių taisyklių yra ir patarimas nelyginti bilieto lygintuvu, nes jis bus sugadintas. Manau, kad įspėjimas atitinkantis investicijos grąžą. 🙂

Paysera užtikrino bent 5% grąžą per metus, nors, neoficialiais duomenimis, ji pirmais metais turėjo būti dviženklė ir siekti 14%. Kol Lietuvoje lygybė -50% > +5% bus teisinga, tol apie savarinkišką pensijos kaupimą tūlas lietuvis gali tik pasvajoti.

Kas toliau?

Įdomu, kaip Desico seksis su Kriptomat, kuris yra crypto start’upas ir nepalyginamai rizikingesnis, nei Paysera. Audituoti įmonės pardavimai yra vos €20.000 nuo įmonės įkūrimo. Kiek teko bendrauti su įmonės vadovais el. paštu, pardavimai pastaruoju metu ženkliai auga, nes įmonė paruošė gerą produktą ir jį atranda vartotojai. Visgi, minimali STO riba – vėl €1.000.000. Šįkart investicijos finansavimui skirta virš mėnesio. Laiko pasidomėti projektu yra nemažai ir dar nesu priėmęs galutinio sprendimo dėl investavimo į šį projektą. Galbūt svarstėte Jūs?

Grįžusius 2.000 darbuotojų iš Paysera STO ketinu suinvestuoti atgal paskolas FinBee. Galbūt kuris nors iš skolininkų ištrauks laimingą Teleloto bilietą ir grąžins paskolą anksčiau laiko. 🙂

P.S. prieš atliekant investicinius sprendimus būtinai patys įsigilinkite į produktą ir jį ištyrinėkite. Šis straipsnis yra tik mano dalinimasis savo patirtimi ir nėra rekomendacija priimti investicinius sprendimus. Aš esu šališkas žmogus ir galiu būti priklausomas nuo gaunamų referal’ų, galiu dirbti rekomenduojamoje įmonėje arba būti jos akcininku. Do your own research.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €61, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

5 thoughts on “Teleloto > Paysera STO

  1. Į Paysera taip pat investavau nesėkmingai dėl atšaukto siūlymo. Kriptomat laikau pernelyg rizikingu, nes nesu užtikrintas jų verslo modeliu. Payseros paslaugomis naudojuosi senai, verslo modelis aiškus, kuriamą naudą klientams matau, todėl abejonių nekilo.

    1. Jo, paysera man easy money atrodė. Manau, kad LB pranešimas visus išgąsdino 🙂

      Dėl kriptomat artimiausiu metu ketinu padaryti interviu su jų vadovu, kad pats geriau suprasčiau jų veikimo principą ir perspektyvas. Pasidalinsiu.

      1. Bet tu pasižiūrėk į to Kriptomat komandos snukelius. Gal ir negražu vertinti tokį produktą pagal komandos narius, bet nusisamdyti vienkartinį fotografą rimčiau ir profesionaliau atrodančioms foto, manau, derėtų. Arba jeigu pinigų gaila, išvis nemeti komandos narių foto ir bus geriausia. O dabar tai net nupurtė. Anyway, įdomu bus sulaukti interviu. 😀

Leave a Reply