Pasinaudodami šia skaičiuokle galite numatyti kada Jūs tapsite finansiškai nepriklausomi ir galėsite patys rinkitis ką toliau veikti gyvenime.

Jums reikia įvesti amžių, dabartinių santaupų kiekį, mėnesinių įmokų dydį (aš vedžiau konservatyvų vidutinį įmokos dydį – €600), vidutinę tikimąsi grąžą ir savo FIRE (ankstyvos pensijos) tikslą.

Pagal skaičiuoklę, į kurią suvedžiau gana konservatyvius skaičius, FIRE turėčiau pasiekti būdamas 34 metų. Suvedus mažiau konservatyvius skaičius, tikslą galėčiau pasiekti jau po 6 metų, būdamas 31. Pagyvensim pamatysim. 🙂 O kokį skaičių gavote Jūs?

P.S. paspaudę charts ir savings schedule galite gauti daugiau vaizdinės informacijos.

P.P.S. daugiau panašių skaičiuoklių galite rasti čia.


HonestFIRE ankstyvos pensijos grafikas.
HonestFIRE ankstyvos pensijos grafikas.

Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €51, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

11 thoughts on “FIRE skaičiuoklė – kada galėsi išeiti į pensiją?

      1. Sutinku, kad ekonomikos augimo metu tai yra visai safe bet, tačiau kaip su tomis skolomis būtų recesijos metu? Dėl šito visai skeptiškas esu.

        1. Vėluojančių/nemokių bus daugiau. Tačiau tikėtis, kad per ilgą laikotarpių jų kiekis tiek išaugtų, kad neatmuštų dviženklių palūkanų būtų nelabai racionalu. Bankai kreditines išdavinėja panašiom palūkanom kaip P2P grąža dabartinė ir praeitos krizės metu tai buvo vienas iš kelių produktų, kuris greitai atsistatė ir grįžo į normalią grąžą per metus (https://www.creditcards.com/credit-card-news/card-issuer-bank-profit.php)

          1. Tačiau visgi bankai ir P2P veikia skirtingais būdais.. „kad neatmuštų dviženklių palūkanų būtų nelabai racionalu” ar yra šitam teiginiui patvirtinti informacijos? Pvz.: kaip P2P sekėsi paskutinės krizės metu? Kiek paskolų defaultino ir nebuvo grąžintos? Prašau nepriimti mano skepticizmo kaip kritikos, ar kad visai neapsimoka į P2P investuoti, tiesiog smalsu, nes ir pats norėčiau pabandyti investuoti į P2P, bet truputį baisu kaip šiam instrumentui seksis ateinančios recesijos metu. 🙂

  1. O neplanuojate kaip daugumoje blogų pateikti savo investicinio portfelio? T.y. parodyti kaip jis kas mėn auga, kaip jis suskirstytas ir pan, nes manau pats tokį dalyką vedate, o ir skaitantiems bus gerokai įdomiau stebėti jūsų kelią į finansinę nepriklausomybę.

Leave a Reply