To: HonestFIRE po 10 metų.

Categories Finansinė Laisvė, Psichologija
Ateitis

Subject: kaip sekasi?

Hi, HonestFIRE po 10 metų,

Rašau tau, tikėdamasis, kad pasiekei savo tikslus ir dabar raškai savo disciplinos vaisius.

Šiuo metu aš menkai vertinu tai, ką turiu dabar ir čia. Mano turimas darbas man patinka, geriname pardavimų rekordus kiekvieną mėnesį, gerai sutari su kolegomis. Tačiau vistiek nesi patenkintas, kai reikia keltis kasdien 8.30 tam, kad ateitum į darbą gražiausiomis Senamiesčio gatvėmis vėluodamas pusvalandžiu. Ir tai niekam nerūpi. Tikiuosi, jog dabar labiau vertini smulkmenas, nei anksčiau. Ir tikiuosi, kad susitarei dėl akcionų opcionų įmonėje.

Jeigu vis dar užsiimi savo hobiu turbūt jau esi tarp Top-20 žmonių tai darančių Lietuvoje. Dabar tai atrodo toli, tačiau sunkus darbas, kurį atlieku dabar turėtų duoti savo vaisius. Mėgaukis tuo, nes pastaruoju metu dažnai svarstai mesti hobį dėl spaudimo, kurį labiausiai sukeli pats sau, siekdamas perfekcionizmo. Jeigu nusprendei nebetęsti savo hobio tikiuosi, jog radai kitą prasmingą veiklą, kuri teikia malonumą ir padeda tau augti.

Tikiuosi, jog išsilaisvinai nuo baimės mirti jaunas. Baimės dėl kurios profilaktiškai nesitikrinai sveikatos eilę metų ir net peršalus galvojai, kad tau yra vėžys. Ir visas įdarbis laukiant „šviesaus rytojaus“ nuplauks šuniui ant uodegos. Kad ir kas būtų, tikiuosi, jog prižiūri save, sveikai maitiniesi, tikriniesi sveikatą, sportuoji taip pat dažnai, kaip ir dabar, ir atrodai seksualus Mrs. HonestFIRE. 🙂

Įdomu, ką pasirinkai – Porsche kabrioletą ar raudoną Ferrari? Dažnai tikrinu skelbimus ir gyvenu savo svajonėse apie kietą mašiniuką ir jo išbandymą autobahne Vokietijoje. Būtų visai kietai perlėkti visą Europą. Tikiuosi tai jau padarei.

Ar Tiesto vis dar tavo kaimynas Europos dangoraižyje? Tikiuosi, kad Libeskindo dangoraižis neužstoja vaizdo į Senamiestį. O galbūt įgyvendinai savo planą ir kas metus pakeisti gyvenamą vietą ir gyventi vis kitoje šalyje? Ar pradėjai nuo Italijos kaimo, kaip ir galvojai, ar pasirinkai kitą šalį per https://random.country/?

Tikiuosi, kad tavo investicijos sukūrė pakankamą pinigų srautą tau ir visai šeimai. Crypto valiutos jau tapo įprastu dalyku platinant start-up‘ų vertybinius popierius ir tavo pirmoji investicija į DESICO atsipirko big time? O Lietuvoje vyko referendumas ar pasekti kitų Europos šalių pavyzdžiu ir naudoti Horizon blockchain balsavimą kituose prezidento rinkimuose? Prezidentas Nausėda turbūt aukštai užkėlė kartelę kandidatams po savo dviejų kadencijų, tad bus įdomi kova. Svarbu, kad ji būtų skaidri.

Ačiū už tavo laiką,

HonestFire.

2019.03.20

P.S. prieš atliekant investicinius sprendimus būtinai patys įsigilinkite į produktą ir jį ištyrinėkite. Šis straipsnis yra tik mano dalinimasis savo patirtimi platformoje ir nėra rekomendacija priimti investicinius sprendimus. Do your own research.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €51, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

Leave a Reply