Reinvest24 žaidimas: laimėkite 2 x €50 prizus!

Categories Investicijos
Reinvest24 Raffle

Pasiekėm naują milestone – siūlome pirmą žaidimą HonestFIRE skaitytojams! Po Reinvest24 apžvalgos mums buvo paleisti loteriją skaitytojams. Jūs galite laimėti du prizus po €50!

Taisyklės:

  1. Užsiregistruoti platformoje per šią nuorodą.
  2. Atlikti tapatybės nustatymą Reinvest24 platformoje (instrukcijos kaip tai padaryti – apžvalgoje)
  3. Paspausti SHARE po šiuo įrašu.

Viskas. Šiuo metu platforma siūlo tris projektus, investavau į du iš jų. Reinvest24 apžvalgoje dalinuosi plačiau kaip uždirbti kapitalo prieaugį IR nuomos pajamas iš sutelktinio finansavimo į nekilnojamąjį turtą.

Sėkmės!

UPDATE:

Su žaidimo laimėtojais susisiekė ReInvest24. Sveikinu, pinigai artimiausiu metu bus įskaityti į Jūsų Reinvest24 sąskaitą!

P.S. prieš atliekant investicinius sprendimus būtinai patys įsigilinkite į produktą ir jį ištyrinėkite. Šis straipsnis yra tik mano dalinimasis savo patirtimi ir nėra rekomendacija priimti investicinius sprendimus. Aš esu šališkas žmogus ir galiu būti priklausomas nuo gaunamų referal’ų, galiu dirbti rekomenduojamoje įmonėje arba būti jos akcininku. Do your own research.

Patiko postas? Daugiau niekur kitur neskelbtų straipsnių gali rasti čia. Prisidėk €2 ar kita suma prie turinio apie asmeninius finansus Lietuvoje.

Leave a Reply