500 Eur/mėn. Senamiestyje Iššūkis: 2 diena. Aš dar gyvas.

Categories Finansinė Laisvė, Iššūkiai, Psichologija, Taupymas
500 Iššūkis: antra diena.

Pasaulis per dieną nesugriuvo. Pirmąją 500 Eur iššūkio dieną viršijau maisto biudžetą 3 kartus dėl senų pirkinių. Likusį mėnesį reikės pasispausti dar labiau. Taip pat pastebėjau keletą psichologinių pokyčių per pirmąsias 24 iššūkio valandas.

Kas kitaip?

Ką valgysiu rytoj?

Aš neįvertinau to, kad galėjau pirkti maistą, kokio tik užsimanydavau. Tai buvo mano svajonė, kai buvo studentas. Vakar prieš miegą galvojau, ką teks valgyti šiandien. Man labai nepatinka tokios mintys, tačiau išeiti iš komforto zonos ir yra šio iššūkio tikslas.

Maistas už pusę kainos.

Dabar kiekvieną pirkinį apsvarstau, net jei jis ir nukainotas per pusę. Kaip ir rašiau anksčiau, studentaudamas valgiau kone išskirtinai 90% nukainotą maistą, kurio galiojimo laikas baigiasi tą pačią dieną. Lietuvoje tokių nuolaidų nėra, tačiau kokybiškų prekių (lašišos ar antienos filė vakuume) dažnai pavyksta rasti, tad tokios prekės padės palaikyti mano gyvybę artimiausią mėnesį. 🙂

Šiandien parduotuvėje įsigijau 500g premium antienos krūtinėlės už 3.90 Eur, kurią užsišaldžiau ir tikiuosi jos užteks dviems pietums. Vakare įsigijau Maxima brand pieno, kurio sudėtis atitinka vieno iš didžiųjų gamintojų, berods, “Dvaro” sudėtį, tad darau prielaidą, kad tai yra tas pats produktas tik kitoje pakuotėje. Vakarienei planuoju prisiminti vaikystėje mamos gamintą grikių košę su pienu (0,5 Eur), o pusryčiams ketinu prisiminti pirmojo darbo laikais mėgtus 5-grūdų dribsnius su pienu, kuriuos ketinu paskaninti vaisiais (0,3 Eur).

Niekada nesakau…

Taip pat supratau, kad aš nesu linkęs sakyti ne. Dauguma kvietimų į renginius – būdavo dažniausiai net neapsvarstomi ir mielai į juos pasinerdavau. Šiandien mano mergina pasiūlė eiti į Šurajevo standup‘ą pirmadienį, kurio bilieto kaina 5 Eur. Vienam renginiui išleisčiau viso mėnesio pramogų biudžetą. Kitą penktadienį su kolegomis vyksime į gamtą, tad iškylos atsargoms įsigyti biudžetą vertėtų palaikyti. Tough choices and life. 🙂

Šios dienos išlaidos:

Pusryčiai: varškė (-50%) su močiutės uogiene 0.35 Eur ir Valio baltyminis jogurtas (-70%) 0.27 Eur;

Pietūs: lašiša (50%; 2 Eur) su Basmati ryžiais (0.2 Eur), pagardinta daržovėmis (0.2 Eur) ir fetos sūriu (0.3 Eur).

More to come.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €51, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

Leave a Reply