500 EUR/MĖN. SENAMIESTYJE IŠŠŪKIS: 3 diena: pinigai = laikas sau.

Categories Iššūkis 500 Eur/mėn. Senamiestyje, Taupymas
Pinigai - laikas.
Kaip gyveni?

Gyvenimas visiškai susispaudus yra š*****as. To daryti nerekomenduoju niekam. Sunku įsivaizduoti tokį likusį gyvenimą – dirbti, laisvą laiką skirti spaudžiant kiekvieną centą, miegoti, vėl dirbti ir t.t.

Nesijaučiu komforto zonoje ir tikiuosi, jog tokioje situacijoje niekada taip ir nesijausiu. Mažiau galvoju apie maistą nei pirmas dvi iššūkio dienas, nes juo esu apsirūpinęs. Atradau, kad saulėgrąžų sėklos puikiai praturtina varškę su pienu skaidulomis ir riebalais, o pieno kokteilis su bananu puikiai atgaivina vos už 0.30 Eur.

Laikas – pinigai? O gal pinigai – laikas?

Tačiau maistas yra gyvenimo malonumas, o ne centų kiekis. Niekada nesekiau savo išlaidų centas į centą, ką darau dabar. Taip darant kiekvienas pirkinys atrodo kaip nuodėmė. Juolab, jei jis netikėtas. 🙂

Pastebėjau, kad nors maitinuosi gana racionaliai, jaučiu energijos trūkumą. Manau, kad tai yra nuo energijos švaistymui neigiamoms mintims – kaip įsigyti pigaus ir kokybiško maisto, ką veiksiu šį savaitgalį ir pan. Taip pat pradėjau švaistyti laisvalaikį ėjimui apsipirkti iki VCUP Maxima, nes ten yra gerų produktų su 70% nuolaida. Apgailėtina ir tuo pačiu metu primena II kursą, kai dažnai iki valandos laukdavau Tesco prie nukainotų prekių, kol ateis darbuotojas ir nukainos prekes 90%. 🙂

Šiandien išleidau 1,30 Eur M. Ticket transporto bilietėliams tam, kad uždirbčiau 30 eurų už kelias valandas savo hobiui. Nesu tikras ar šias išlaidas priskirti prie bendrųjų, nes dėl jų uždirbau papildomus pinigus. O gal vertėtų papildomas pajamas priskirti prie mėnesio biudžeto? Gaila, kad nenusistačiau aiškių taisyklių iššūkio pradžioje. Ateityje turėsiu aiškesnes taisykles savo iššūkiams.

So far – so good (money wise)

Šiandien išleidau 4,5 Eur maistui (15.69 Eur viso), 5 Eur higienoms prekėms ir 1,3 Eur transportui.

Važiuojam toliau, savaitgalį tikiuosi pavyks praskaidrinti nuotaiką ir papramogauti. 🙂

More to come.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €51, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

3 thoughts on “500 EUR/MĖN. SENAMIESTYJE IŠŠŪKIS: 3 diena: pinigai = laikas sau.

Leave a Reply