FinBee Verslui dovanoja +1%!

Categories Investicijos
FinBee Verslui dovana

Mano mėgstamiausios – sutelktinio finansavimo paskolos FinBee Verslui platformoje iki šio mėnesio galo tapo dar geresnės.

Per mano automatinį skolinimo portfelį FinBee verslui jau prasisuko virš €9.000. Iš pat pradžių nebuvo linkęs investuoti į verslo paskolas, nes jų grąža atrodė maža. Tačiau privačių asmenų skoloms pingant ir ekonomikai esant vis labiau debesuotai absoliučią daugumą investicijų nukreipiau į trumpalaikes verslo paskolas. Jos greitai prasisuka, tad net ir esant ekonomikos smukimui, dalis paskolų jau būtų grąžinta ir grįžtančią dalį būtų galima nukreipti į palankesnes investicijas.

Nuo paskolos – iki kliento

Norėčiau pasidalinti istorija, kaip €8.90 investicija Mėsos Guru įmonei padėjo ne tik papildyti apyvartinių lėšų kapitalą, tačiau ir praplėsti klientų ratą. Į įmonę investavau dar 2017 metais ir investiciją atgavau gana greitai. Po kiek laiko apsipirkinėjau Tymo turguje ir pamačiau vagonėlį, kur šmėžavo pažįstamas Mėsos Guru pavadinimas ant produktų. Produktai buvo brangesni, nei įprastai sau galėčiau leisti (apie €20-30/kg už jautienos nugarinę), tačiau nusprendžiau prisidėti prie smulkaus verslo augimo. Man svarbus asmeninis kontaktas su pardavėju, o Mėsos Guru pardavėja pardavinėjo ne tik mėsa, tačiau ir savo skintas voveraites, kurių irgi paragavau. Tad smulki investicija man padėjo atrasti naują mėsos pardavėją Vilniuje ir galėjau paskanauti kokybiško maisto. 🙂

FinBee Verslui cashback

Šiandien FinBee Verslui paskelbė, kad į paskolas investuodami virš €50 gausite 1% cashback gale mėnesio. Manau, kad toks pasiūlymas yra itin naudingas investuojant į trumpalaikes paskolas. Pavyzdžiui, investavus į 3 mėn. trukmės UAB „Toverta” paskolą, grąža didėja penktadaliu ir šimto eurų investicija į paskolą, jei bus grąžinta laiku atneš 5% grąžą, kas yra solidūs 20% metinių palūkanų. Jei paskola nebūtų grąžinta, už paskolą vekseliu asmeniškai garanatuoja įmonės vadovas, tad realiai skolinate tiek įmonei, tiek jos vadovui. O jei reikia netyčia prireiks aviacinio kuro talpų, galėsite jų įsigyti iš UAB „Toverta”. 🙂

Galbūt ir Jums teko susipažinti su savo skolininku ir pasinaudoti jų paslaugomis?

P.S. jei norite pradėti investuoti FinBee, galite tai padaryti paspaudę ant banerio žemiau. Už tai aš gausiu mažą komisinį, kuris prisidės prie blogo išlaikymo.

P.P.S. prieš atliekant investicinius sprendimus būtinai patys įsigilinkite į produktą ir jį ištyrinėkite. Šis straipsnis yra tik mano dalinimasis savo patirtimi ir nėra rekomendacija priimti investicinius sprendimus. Aš esu šališkas žmogus ir galiu būti priklausomas nuo gaunamų referal’ų, galiu dirbti rekomenduojamoje įmonėje arba būti jos akcininku. Do your own research.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €51, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

Leave a Reply