Nemokama €2.000 paskola dviems metams

Categories Investicijos
GPM atidėjimas

Kaip užpildyti GPM deklaraciją jau dalijosi šešinuliai.lt, aš norėčiau pasidalinti savo situacija, kuri susiklostė antrus metus iš eilės. Pagal vieną iš mano individualių veiklų esu nukentėjęs nuo Covid ir turiu teisę į mokesčių atidėjimą, kodėl tuo nepasinaudojus?

Nors iš minėtos individualios veiklos gaunu mažiau nei penktadalį visų savo pajamų, tačiau man ji suteikė puikią progą nemokamai pasiskolinti iš valstybės su metų atidėjimu. Viskas, ką turėjau padaryti – užpildyti formą mano VMI puslapyje ir laukti atsakymo.

Tiesa, pirmas mano prašymas šiemet buvo atmestas, nes buvau per daug godus ir prašiau paskolą ištęsti ilgiau nei numatyta įstatyme. 🙂 Antru prašymu prašiau mokėjimus išskaidyti iki 2022 m. pabaigos, tad jis turėtų būti patenkintas ir šiemet. Mokėjimus ketinu atsidėti iki 2021 m. gruodžio ir tuomet mokėsiu vienodą įmoką pamėnesiui.

Jeigu kas nors būtų pasiūlęs tokią paskolą – mielai būčiau ja pasinaudojęs. Nors praeiti metai buvo geriausi finansine prasme, tačiau džiaugiuosi, kad yra galimybių uždirbtus pinigus įdarbinti iki susimokant valstybei.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €51, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

Leave a Reply