Interneto plano kaina – €3.90/mėn.

Categories Taupymas
Mezon interneto kaina

Prieš gerą mėnesį savo spam’inio el. pašto dėžutėje gavau pranešimą, kad mano interneto tiekėjas man siūlo VIP kliento pasiūlymą. Nežinau, ką išskirtinio padariau, tačiau man buvo pasiūlyta perpus mažesnė kaina (€3.90/mėn. vietoj €6.90/mėn.) už tris kartus greitesnį internetą (iki tol turėjau lėčiausią įmanomą 3 Mb/s planą).

Dėl pasiūlymo nesispyriojau, nes namie interneto bet kokiu atveju reikia, veikiausiai būčiau sutikęs mokėti tą pačią kainą. 🙂 Turiu mobilų modemą, tad kai būdavau ilgiau išvažiavęs į užsienį, modemą palikdavau mamai arba draugui, kuriems tuo metu reikėjo interneto labiau nei man.

Anyway, noriu pasidalinti šiuo pasiūlymu, jeigu turite poreikį Jūs – LTE iki 10 Mb/s, duomenys neribojami, abonentinis mokestis 3,90 Eur su PVM/mėn. su 24 mėn. (standartinė kaina 14,90 Eur su PVM/mėn.) + įranga su Wifi suteikiama nuomai 0 Eur/mėn. SIM kortelės mokestis vienkartinis mokestis 0,10 Eur.

Norėdami pasinaudoti planu, brūkštelkite laišką į vipklientai@mezon.lt ir parašykite, kad nuo HonestFIRE.

O gal kažką praleidau ir yra kabliukas?

Patiko? Pasidalink šiuo įrašu su draugais!

5 thoughts on “Interneto plano kaina – €3.90/mėn.

  1. Tiesiog wow.
    Aš sodyboje wifi kameroms palikęs routerį su planu, kur kainuoja 19.99. Gal miške mezon ir netrauktų, bet realiai kaina ypač gera. Gaila nežinojau. Pasirašyta sutartis dar 1 metams.

  2. Jau kelintus metus naudoju keletą mezon internetų po 1 eur mėnesiui. Koks jiems biznis nesuprantu, nes duodama įranga brangesnė už gaunamas pajamas. Bet… valstybinė įmonė, logikos ten nebūna. Greitis tiesa mažesnis – 6Mb/s. Bet man daugiau nei pakanka. Plius telefone planas su neribotu internetu ir greičiu iki 60 Mb/s už 6eur. Jei maža greičio filmui siųsti – pajungiu per telefoną

    1. O, dar geresnis dealas 🙂 Keista, kad valstybinė lenda į rinką, kurioje ir taip pasirinkimas nemažas su dempinginėm kainom.

Parašykite komentarą