Kai gyvenimas jungia stabdžius, o sustoti nemoki

Categories Psichologija
Gyvenimo stabdžiai

Vėl tenka izoliuotis. Šįkart dar ir dalį pojūčių praradau ir šiandien ryte teko apsilankyti palapinėse prie Aviazon arenos. Ačiū Bolto vairuotojui už pavežėjimą.

Liga piką, veikiausiai, pasiekė vakar, nes šiandien jaučiuosi gerai ir temperatūros neturiu. Veikiausiai, kai gausiu testo rezultatą jau būsiu persirgęs.

Pamenu mamos pasakymą, kad kai negali sustoti, gyvenimas tave sustabdo. Ir kai pradėjau nebejausti skonio mintys buvo ne apie sveikatą, o apie pašalinius dalykus.

Negaliu sustoti dirbti

Pastarąsias kelias dienas buvau užkimęs ir daug bendraujant telefonu, tai veikiausiai nepadeda nei sveikti, nei tinkamai atlikti savo pareigas. Vietoj to, kad būčiau iškart pradėjęs rūpintis savimi, išgėręs keliolika arbatos puodelių pasijausdavau gerai ir vėl gyvendavau įprastą gyvenimą. Man atrodė, kad darbų už mane niekas neatliks ir turiu dirbti dėl bendro tikslo, nebent iš viso nebegalėsiu prakalbėti.

Kai panašiai atsitiko vakar, parašiau vadovui, kad prastai jaučiuosi ir pora valandų pamiegojau. Jaučiausi daug geriau, gyvenimas nesugriuvo. Lesson learnt.

Negaliu sustoti galvoti apie mokymąsi

Šiemet žiūriu daugiau nei anksčiau mokomųjų video apie savo hobį. Dėl karantino jį praktikuoti tenka rečiau, o tobulėti noriu. Visada atrodo, kad yra kažkas, kas padarys daugiau ir pasieks daugiau. Ramiau pasijaučiu tik tada, kai pagalvoju, kad noriu tapti geresnis, nei aš pats vakar dieną. Stengiuosi, kad šis mąstymas taptų nuolatinis, tačiau pavyksta ne visada.

Net ir turėdamas 37.6 temperatūros turėjau save įtikinėti, kad turiu ramiai praleisti vakarą ir aš nesu simuliantas.

Kartais per jogos pamokas mokytoja pasiūlo sau leisti 30 sekundžių sau leisti daryti absoliučiai nieko ir tuo metu labai palengvėja. Nieko nedarant praleisti vakarą ar parą kolkas atrodo iššūkis ir vos tik pasijutau geriau, šiandien valandą praleidau žiūrėdamas mokomuosius video.

Negaliu sustoti galvoti apie antrą butą

Šiuo metu perku antrą butą ir po keliolikos dienų pasirašysiu pirkimo – pardavimo sutartį (apie tai daugiau artimiausiu metu). Galvojau, kad sandoris ženkliai atsidės ir užtruks, kol surasiu nuomininkus.

Atrodo, kad vis darau nepakankamai, o kai turiu sustoti visiškai, tuomet apima savigrauža. Ratai sukasi, o mašina niekur nevažiuoja.

Visos problemos ir džiaugsmai praeis.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €51, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

5 thoughts on “Kai gyvenimas jungia stabdžius, o sustoti nemoki

    1. Nerijau,

      hobis yra susijęs su sportu, kelis mėnesius per metus man teikia kelių šimtų eurų pajamas per mėnesį. Įdėjus pakankamai pastangų ir pasiekus pakankamai aukštą lygį pajamos gali padidėti iki kelių tūkstančių eurų per mėnesį. Nežinau kas bus ateityje, bet mielai išlaikyčiau šį hobį pasiekus FI kaip part – time darbą, ką jau dariau universitete ir buvau patenkintas. 🙂

  1. Naujas butas – intriga!
    Aš vis nenusistatau kursoriaus, nesudedu pririoritų. Pasvarstau ir apie dar vieną butą, ar verslo pradžią. Bet vis einu į makdonaldą greitą pietų – P2P. Kadangi portfelis toks šiek tiek palaidas, po truputį imu viską konkspektuoti, jog suprasčiau, kur esu ir ko noriu. Kai atsakysiu į šiuos du klausimus – tada jau ieškosiu atsakymo į klausimą Kaip.
    Saugokit save.

Leave a Reply