Dvi priežastys kodėl nuomininkai su gyvūnais yra geriausi

Categories Investicijos
Nuoma su gyvūnais

Ieškant buto, jei nesi studentų pora ar vienišas ofiso planktonas, gali kilti sunkumų ieškant būsto nuomai. Šeimų su vaikais vengimą suprantu dėl su iškeldinimu susijusių sunkumų, tačiau kuo nusikalto gyvūnai – nesuprantu. Kai ieškau naujų nuomininkų, labiausiai noriu priimti žmones su gyvūnais dėl dviejų priežasčių.

Geresnė grąža

Jei nuomininkas nori gyventi kartu su gyvūnu – prašau susimokėti papildomus €50 per mėnesį. Mano nuomojamame turte brangių daiktų nėra ir ką galima sugadinti tai apdraskyti sofą – lovą. Net ir keičiant baldą nauju kasmet, vistiek liktų keli papildomi šimtai eurų.

Jei bute gyvena šuo, padidėja purvinų sienų rizika. Mūsų šuo į namus prineša daug purvo, tad namus tvarkome kone kasdien. Apseilėtas ar išpurvintas baltas sienas kartą per keletą mėnesių nuvalome drėgnu rankšluoščiu ir šuns žymių nebematyti.

Lojalumas

Butą nuomai su gyvūnu rasti ženkliai sunkiau, tad radus gerą variantą, iš jo keltis norisi tik atsitikus ženkliems pokyčiams gyvenime. Aš iš dabartinio mūsų būsto keltis niekur nenorėčiau, nes buto paieška yra gana daug laiko reikalaujantis dalykas, o rasti šeimininką, toleruojantį gyvūnus užimtų dar daugiau laiko.

Mano buto Žirmūnuose nuomininkas gyvena jame jau tris metus ir neplanuoja keltis kitur. Iš dviejų atvejų tendenciją išvystyti sunku, galbūt pavyks hipotezę patvirtinti su antro buto nuomininku? 🙂

Lojalus nuomininkas, kuris moka daugiau ir prižiūri butą? I’ll take that all day.

Kokia Jūsų patirtis renkantis nuomininkas su naminiai gyvūnais?

P.S. prieš atliekant investicinius sprendimus būtinai patys įsigilinkite į produktą ir jį ištyrinėkite. Šis straipsnis yra tik mano dalinimasis savo patirtimi ir nėra rekomendacija priimti investicinius sprendimus. Aš esu šališkas žmogus ir galiu būti priklausomas nuo gaunamų referal’ų, galiu dirbti rekomenduojamoje įmonėje arba būti jos akcininku. Do your own research.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €51, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

13 thoughts on “Dvi priežastys kodėl nuomininkai su gyvūnais yra geriausi

 1. „Jei nuomininkas nori gyventi kartu su gyvūnu – prašau susimokėti papildomus €50 per mėnesį.“
  Labai brangiai nuoma gyvūnui kainuoja 😮

  1. Pasirinkimo didelio rinkoje nėra, o jei butas paklausus – nėra ko prarasti – jei kaina bus per didelė, bus galima išnuomoti nuomininkui be gyvūno.

 2. Šaunu, jei nuomininkas sutinka kiekvieną mėnesį mokėti papildomai 50€. Su tokia praktika susidurti neteko, paprastai matau imamus didesnius depozitus. Kodėl asmeniškai nenuomoju nuomininkams su žvėreliais: 1. (pakankamai) brangiai įrengtas butas, apgraužto pagal užsakymą pagaminto virtuvės spintelės kampo tie papildomi keli šimtai neišgelbės; 2. pirmas klausimas, kurį uždavė atėjusi į buto apžiūrą pora buvo “ar bute negyveno šuo/katė” – dabar daug kam būdingos įvairios alergijos, tai automatiškai dalis tokių potencialių nuomininkų atkristų. Žinoma, galima atlikti giluminį buto valymą, bet nesu tikra, ar tai 100% efektyvu, o ir kainuoja turbūt ne centus (nesidomėjau).

  1. Sveiki,

   ačiū už komentarą.

   Sutinku, prabangiai įrengto būsto nuomininkams su gyvūnais ir aš nenuomočiau, ar bent jau ne už papildomus €50.

 3. Labas, matau problemą su šuniukais ir kačiukais, kad jie gali prisisioti kur nereikia.
  Pvz ant sienos, tada viskas nuteka žemyn ir po laminatu prasisunkia į betoną ar senas grindis.
  Ilgainiui kvapą sunkiau išnaikinti. Plytelių glaistas irgi prisigeria sisiuko kvapo.
  Aišku, galima sakyti, kad gyvūnai nesisioja namie. Netiesa, solidaus amžiaus gyvūnai nebelaiko taip gerai savo pūslės, gyvūnai būna skirtingo charakterio ir skirtingai dresuojami.
  O remontas lygu pinigai, ne vien medžiagos su darbu, bet ir nuomos prastova ir administravimui skirtos laiko sąnaudos.

  Tik noriu įspėti, kad įsivertintum. 🙂

  1. Hi, avele,

   ačiū už komentarą.

   Turbūt kvapas individualus reikalas. Auginam šunį, kuriam keli mėnesiai, pradžioje teko žaisti su palutėmis, tad vargo tikrai buvo, nes ne visada pataikydavo, kur reikia. 🙂 Gryndys namie parketinės, vonioje plytelės, viskas ok išsivalė, kvapo neliko.

   Bute Žirmūnuose esu buvęs vienąkart, tai sunku pasakyti tiksliai, kokia situacija ten, bet iš pažiūros butas kaip butas, kvapo nebuvo jausti.

   Anksčiau namie katiną auginom, kvapo arba nebuvo, arba pripratę buvom. 😀

   1. Ačiū už straipsniuką,

    Turiu alergiją katėms (paveldėjau iš tėvo), tai per 15 sek. atėjęs į butą galiu pasakyti, kad čia gyvena katė. Per 15 mins pradedu ašaroti, kosėti, čiaudėti. Po 30 minučių būnu pakeliui namo 🙂 Vien dėl šitos priežasties nepirkau didelio, man patinkančio buto už pakankamai gerą kainą. Kačių kvapą jaučiu per atstumą, atrodo, kad „matau” ore 😀

    P.S.
    Vaikystėje auginome katiną, stiprios alergijos jam nebuvo, sustiprėjo kažkur kai buvau 25. 30 – jau visai stipri alergija.. Neišbūnu aplinkoje. Dar turiu alergiją beržui, obuoliams. turiu šienligę, neurodermatitą.. Bet čia paveldėta viskas, nes ir senelis, ir tėvas (ir jo sesuo) tą turi. Senstant – simptomai tik stiprėja.

    P.S#2
    Prieš šunis neturiu nieko prieš. Pats auginau, buvo puikus reikalas. Bet esu matęs, kaip draugo vokiečių aviganis butą per tris metus praktiškai sunaikino. Visi baldai apgriaužti, sienų kampai nugriaužti, apdraskyti. Reikejo kapitalinio remonto. Aišku dresūros ten nebuvo, manau čia nuo šeimininko požiūrio priklauso.

    Tikrai suprantu, kodėl reikalingas tas papildomas 50 eurų.

 4. Tai gal jau geriau tegul būna šeima? Nes tikėtina, kad jeigu vaikas kažką sugadins, tai jau ir aiškiau matysis, galėsi reikalauti nuostolio ir ne bus taip kad gyvūnas kažkur apmyžo ir kvapas įsigėrė ir tik pasijaus po kurio laiko. Aišku vėl yra rizika, kad jeigu yra nemokumas, legaliai tik per teismą iškrapštysi…

    1. Man didesni butai siejasi su mažesne grąža. 🙂 Case by case potencialius nuomininkus reikėtų vertinti, kaip ir dabar.

   1. O ką tu rinktumeis senos statybos už 77000€ ar naujos už 103000€ nuomai? Abu būtų įrengimas būtų geras, dviejų kambarių, nuo centro ~2km.

Leave a Reply