Bondora pirminė rinka mirė – laikas uždirbti daugiau

Categories Investicijos
Bondora antrinė rinka

Beskaitinėdamas vokišką P2P forumą, radau informaciją, kad Bondora investuotojai pirminėje rinkoje tesugeba suinvestuoti kelis eurus per mėnesį. Tai lėmė naujų paskolų išdavimo sustabdymas Ispanijoje ir Suomijoje nuo pirmo karantino pradžios. Nuo gruodžio mėnesio man tai padeda uždirbti daugiau, galbūt tai bus naudinga ir Jums.

Senos paskolos yra palaipsniui grąžinamos ir pas investuotojus kaupiasi vis daugiau laisvų pinigų, kuriuos greitai galima įdarbinti tik antrinėje rinkoje. Iki tol visas laiku mokamas paskolas pardavinėdavau už savikainą, tačiau pradėjau eksperimentuoti su antkainiu ir pastebėjau, kad 99% paskolų sėkmingai parduodamos su vieno mėnesio palūkanų dydžio antkainiu. Jei per mėnesį parduosiu apie €1000 paskolų, tokiu atveju galiu tikėtis uždirbti keliasdešimt eurų daugiau.

Mano mėgstamiausios – brangios suomių ir ispanų paskolos, kurias skolininkai moka laiku. Jų palūkanos dažnai viršija 50%, o pirkėjui atvaizduojamas XIRR, t.y. jei visi grįžę pinigai bus reinvestuoti į analogišką mokią paskolą.

Pavyzdžiui 65-erių močiutės iš Suomijos, pavadinkime, ją Sofia, €7.99 paskolą pirkau dieną, kai apsikrėčiau Covid, 12.21 už €7.20. Greičiau nei baigėsi mano saviizoliacija, močiutė Sofia pasivijo savo paskolos grafiką ir paskola grįžo į grafiką. Ją parduoti ketinu su 20% antkainiu už €9.56. Tad per pora savaičių, jei paskolą pavyks parduoti, uždirbčiau 38.75% vietoj 10.5%, jei parduočiau už savikainą.

Močiutė Sofia.

Močiutės Sofios – pirmyn.

P.S. prieš atliekant investicinius sprendimus būtinai patys įsigilinkite į produktą ir jį ištyrinėkite. Šis straipsnis yra tik mano dalinimasis savo patirtimi ir nėra rekomendacija priimti investicinius sprendimus. Aš esu šališkas žmogus ir galiu būti priklausomas nuo gaunamų referal’ų, galiu dirbti rekomenduojamoje įmonėje arba būti jos akcininku. Do your own research.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €61, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

8 thoughts on “Bondora pirminė rinka mirė – laikas uždirbti daugiau

    1. Justinai,

      rizika visada yra. Tarp gerų dealų yra daug daugiau negerų, tad reikia mokėti ir atsirinkti. 🙂

Leave a Reply