Kodėl turėti 100.000 Eur sunku?

Categories Finansinė Laisvė, Psichologija
100.000 Eur turėti ne visada lengva

Ar pamenate jausmą vienuoliktoje-dvyliktoje klasėje? Jei pasisekė, jau žinai, ką nori dirbti, kartais atrodo, kad gyvenimą išmanai geriau nei mokytojai ir tėvai ir mielai mestum mokyklą. Tačiau kasdien septintą keliesi, eini į pamokas, o grįžęs namo atlieki namų darbus ir lauki kada ta vasara, o dar geriau išleistuvės.

Taip pat yra ir su 100.000 Eur kišenėse.

Darbas išlaisvina

Noras eiti papildomą mylią darbe jau seniai dingęs. Net ir pirmą žengti darosi sunku. Kasdien keliesi į darbą, atlieki vienas ar kitas užduotis ir lauki kada ateis tos atostogos. Tikras ofiso planktonas.

Taip atsitinka todėl, kad rasti vidinę motyvaciją stengtis darosi sunku, nes įdėdamas pastangų uždirbsi kokius du kartus daugiau, nei be jokių pastangų per tą mėnesį atidirbo turtas.

Kartais pasvarstai apie alternatyvą gyventi iš sukaupto turto, bet kas atsitiks, jei vienas nuomininkas susigundys sudalyvauti svaigiame vakarėlyje ir jame dalyvaus keletą mėnesių? Vėl grįžti į ofisą po tokių atostogų atrodo būtų dar sunkiau. Ir lieki plūduriuoti patogioje jūroje.

Tingulys

Tokia apatija persiduoda ir kitur – kam man verstis per galvą siekiant įgyti naujų įgūdžių savo hobyje, jei tam reikės nemažai pastangų, o rezultatas pinigine prasme – labai miglotas.

Tačiau šiuo atveju hobį stipriai veikia sezoniškumas ir karts nuo karto esu priverstas sustoti. Per pertrauką lieka tik darbas ir tuomet suprantu, kad hobiu verstis galiu ir be atlygio – man tai yra pabėgimas nuo kasdienio darbo ofise. Vėl užplūsta saviraiškos džiaugsmas ir tikiuosi, kad jis nenuslūgs per mėnesį kitą. 🙂

Tai ką daryti?

Pinigų iš darbo ofise man reikia bet kokiu atveju, tačiau ieškau kitų saviraiškos priemonių. Sujungiau keletą savo turimų įgūdžių kartu su draugės ir pradedame mažą side-hustle’ą, kuriam nereikia jokių lėšų, tik mūsų laiko. Geriausia dalis yra tai, kad mintis apie šį side-hustle kilo besiilsint sodyboje Dzūkijoje. Poilsis tikrai teikia džiaugsmo ir naujų minčių.

Jau 80% darbo padaryta ir greitu metu mūsų darbo vaisių bus galima įsigyti internete ir jau nekantrauju pamatyti pirmą pardavimą. O labiausiai džiugins tai, kad mūsų darbo vaisius suteiks džiaugsmą kitiems žmonėms. Su sąlyga, kad tas pirmas pardavimas bus. 🙂

Jau seniai jutau tokį excitementą, kai užmigti sunku ir nuolatos sukasi mintys kaip padaryti mūsų produktą dar geresnį. Skiriu tam laiko prieš miegą, po miego ir dar šiek tiek sapnuoju. 🙂

Pamoka ateičiai – niekada nesustoti ieškoti saviraiškos. Bet kartais saviraiška ateina besiilsint, tuomet ir mintys apie vienuoliktą klasę paskutinėje vietoje.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €61, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

12 thoughts on “Kodėl turėti 100.000 Eur sunku?

 1. Sveikas,

  Būtų taip pat įdomu sužinoti, tai kaip sekasi su lofto atstatymu plačiau. Po to jovalo su mergina. Kieks kokių išlaidų turėjai tvarkymui? Kokie ateities planai, kai dabar euriboras dar kyla?

  1. Labas,

   per pusantro mėnesio suremontavom – buvo 50 žmonių norinčių išsinuomoti, tai įtariu, kad atstatėm neblogai. 🙂 Planai yra pirkti savo butą kelių metų bėgyje ir po truputį planuoju parduoti abu butus, kad išsivalyčiau įsipareigojimus ir turėtume daugiau laisvės įsigyti tai, ko norime.

   1. būtum daręs taip iškart, būtų +70-90 t eur pliuso. Nei pardavęs inkilus imsi kažką normalaus dabartinėmis kainomis. Inkilai brango bet daug mažiau, nei normalus turtas. Ai, bet gi tu viską geriau žinai. Toks įspūdis, kad tau patinka guzus rinktis, tiek su nuomininkais, tiek su sprendimais.

    1. Ačiū už komentarą.

     Būčiau pirkęs bitcoin 2013 metais, būčiau turtingas. Toks įspūdis, kad viską geriau žinai.

 2. Užtaisyk draugei vaiką, tuomet motyvacijos atsiras viskam ir pakankamai daug. Čia rimtai. Vaikai žiauriai stipriai motyvuoja 😉

Leave a Reply