Paysera STO – dar daugiau rizikos portfelyje?

Categories Investicijos
Paysera STO - naujausia mano investicija

Paysera STO

Paskutinį mėnesį visiškai neinvestavau P2P ir „kaupiau lašinius“ Paysera STO.

Paysera vykdo STO, siekdami pritraukti €2.500.000 specializuoto banko licencijai įsigyti ir plėtrai pietryčių Europoje ir Ispanijoje. Dėka investicijos įmonė tikisi išplėsti paslaugų spektrą ir paskatinti investuotojus pritraukti naujų klientų įmonei. Akivaizdu, kad antroji dalis jau veikia ir paskatino šį straipsnį. 🙂

Patirtis naudojantis Paysera

Pats naudojuosi Paysera paslaugomis ir esu jomis patenkintas, kviečiu pasinaudoti jomis ir Jus (registravimasis per šią nuorodą Jums nekainuos, aš gausiu 10% nuo Paysera grynojo pelno gauto už Jūsų paslaugas ir tai prisidės prie šio blogo išlaikymo). Payserą naudojau valiutos konvertavimui ir pavedimams į čekišką FinBee platformą, taip pat pervedimams į lietuvišką sąskaitą iš savo britaniškosios.

Pastaruoju metu dažnai naudoju Payserą kaip atsiskaitymo priemonę, mokant už bilietus renginiuose Vilniuje. Nemažai mūsų įmonės klientų naudojasi Paysera, ypatingai turintys el. parduotuves. Mano patirtį patvirtina faktas, kad įmonių, naudojančių Paysera skaičius per pastaruosius pora metų padvigubėjo.

Tikėtina grąža

Nemanau, kad Paysera bus unicornas. Tai labiau vietinis žaidėjas, kuris rinkoje veikia eilę metų ir šiuo metu siekia išplėsti savo paslaugas. Pastaruosius kelis metus  įmonės bendrasis pelnas augo virš 30% kasmet. Realu, kad naujausios investicijos padės išlaikyti augimo tempus.

Paysera investuotojams skirs 10% bendrojo pelno gauto iš naujų klientų (užsiregistravusių nuo 2019 m. gegužės 1 d.). Iš esmės bendrasis pelnas Payseroje dažnu atveju yra artimas apyvartai. Bendrasis pelnas skaičiuojamas iš paslaugų pajamų sumos atėmus paslaugų savikainą. Jei klientas moka €0,29 už vietinį pavedimą, jo savikaina Payserai yra €0.03, tad €0,26 yra bendrasis pelnas. Į savikainą yra įtraukiama tik pačio mokėjimo savikaina. Išlaidos darbuotojams, marketingui ir t.t. nėra skaičiuojamos prie mokėjimo savikainos. Manau, kad neblogas dealas. 🙂

Per 2019 vasarį Paysera uždirbo €127.000 bendrojo pelno iš 2018 m. užsiregistravusių klientų. Vertinant labai konservatyviai, per 2019 metus bendrojo pelno turėtų būti bent €1.200.000. Išlaikius dabartinius įmonės augimo tempus, kitąmet investuotojams tektų apie €160.000 investicijos grąža, arba 6,4% pirmųjų metų grąža. Neatrodo įspūdinga, tačiau laikui bėgant naujų klientų daugės, atitinkamai, po dvejų metų iš šios investicijos tikiuosi dviženklės grąžos. Esu įsitikinęs, kad įmonė neužsidarys per pirmus metus po investicijos, nes veiklą vykdo jau gerą dešimtmetį, tad investicija yra ne kaip į tradicinį start-up‘ą. 🙂

Tad iš P2P portfelio išimu €1.300, prie jų pridėsiu €700 savų pinigų ir investicijai į Paysera STO skirsiu €2.000. Norėdami užsiregistruoti į Paysera STO galite pasinaudoti mano referral nuoroda. Su Jūsų pagalba galėsiu toliau palaikyti šį blogą be įkyrių reklamų ir prisidėsite prie projekto vystymo.

P.S. prieš atliekant investicinius sprendimus būtinai patys įsigilinkite į produktą ir jį ištyrinėkite. Šis straipsnis yra tik mano dalinimasis savo patirtimi ir nėra rekomendacija priimti investicinius sprendimus. Aš esu šališkas žmogus ir galiu būti priklausomas nuo gaunamų referal’ų, galiu dirbti rekomenduojamoje įmonėje arba būti jos akcininku. Do your own research.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €51, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

7 thoughts on “Paysera STO – dar daugiau rizikos portfelyje?

 1. Nerekomendavau investuoti i Bankera ICO – https://www.evoinvestor.com/bankera-ico-why-not-to-invest-in-pre-ico/ , nerekomenduoju investuoti ir i Paysera STO.

  0. Autorius yra biased del turimu Desico tokenu
  1. Paysera susiduria su didziule konkurencija: Revolut ir kiti Neo-bankai, Transferwise.
  2. Paysera ikainiai valiutos keitimui yra vieni didziausiu is fintech imoniu. Nors ir turiu imones saskaitas Payseroje, valiutos keitimui naudoju Transferwise, Interactive Brokers ir Revolut.
  3. Gross profit apibrezimas gali keistis
  4. Truksta skaidrumo. Vis dar nera viesai parasyta koks yra gross profit is nauju 2018 useriu
  https://www.desico.io/invest/paysera#what-was-the-gross-profit-from-new-clients-in-2018
  c/p atsakymas is puslapio: Gross profit growth in year 2016 was 42%, year 2017 seen a 51% growth, while year 2018 experienced 35% growth. It is expected that Paysera will surge same level of growth in gross profits in the upcoming years.

  1. Hi Evoinvestor,

   ačiū už komentarą.

   0. Taip, esu biased dėl Desico tokenų. Renkuosi investuoti dvigubai daugiau į Paysera STO, nei investavau į Desico ir manau, kad tai yra saugesnis projektas, nes Paysera veikla yra laiko patikrinta.
   1. Šia tema yra įdomus Kosto Noreikos postas LinkedIn: https://www.linkedin.com/pulse/ar-revolut-yra-paysera-konkurentas-kostas-noreika/
   2. Įmonės neturiu ir patogumo/kainos prasme persivedant į Finbee.cz man geriausias variantas pasirodė Paysera. Turbūt labiau įpročio reikalas, tačiau jų pasiūlyti kursai man pasirodė palankūs. 🙂
   3. Gross profit apibrėžimas keistis negali, jis bus įrašytas į Paysera žetono smart contract’ą (daugiau apie tai čia: https://www.facebook.com/Profitus.lt/videos/713020612463186/UzpfSTE0MjAwNjU1NjM6Vks6MTA4ODc5NjM1Nzk3NjcwOA/?multi_permalinks=1088796357976708&notif_id=1553850665680684&notif_t=group_activity)
   4. Susitikimo metu Laimonas Noreika sakė, kad šiuo metu baigiamas ruošti offering document. Jame bus surašytos visos sąlygos. Kiek žinau, jis turėtų būti paskelbtas šią savaitę.

   Sutinku, kad šiuo metu trūksta informacijos, tad tenka eiti į renginius ir domėtis pačiam. Visgi, pabendrauti su komandų nariais visada įdomu ir naudinga.

   1. 2. patikrinau dabar. 1000€ siunciant per transferwise gausite 25494 CZK. Paysera 25179 CZK. 15€ pigiau transferwise. (Revolut 25671 – dar geresnis kursas nei TransferWise)
    3. gross profit – teisingai. Dabar jau apibrezta kaip veiklos pajamos. Taciau skaidrumas mane vis dar stebina:
    istrauka is desico.io
    Koks buvo 2018 metų bendrasis pelnas iš naujų klientų?
    Iš 2018 metais naujai prisiregistravusių klientų, vien per 2019 metų vasarį buvo uždirbta 127 540 Eurų bendrojo pelno.

    Klausimas vienas – atsakymas kitas 🙂 paimtas vienas menesis kuris tikriausiai yra geriausias menesis per pastaruosius 12menesiu.

    p.s. as irgi esu biased nes turiu Revolut akciju, taciau manau, kad tarptautinis verslas perims Payseros rinkos dali retail bankinge ir mokejimu surinkime.

    1. 2. Cool, nuo dabar į FinBee CZ vesiu per Revolut 🙂 Ačiū 🙂

     Pagyvensim – pamatysim, galbūt tu teisus. 🙂

Leave a Reply