Kaip telefono sąskaitai išleisti €5 ir mažiau per mėnesį

Categories Taupymas
Telefonas

Sąskaita už telefoną 2019-aisiais virš €5 per mėnesį yra pinigų švaistymas. No excuses. Nebent Jūs esate skambučių centras.

Aš turiu du telefonus – vienas darbiniams reikalams, kitas asmeniniams. Kartais darbinis padeda tvarkyti ir asmeninius reikalus, tačiau net ir neturint darbinio telefono per mėnesį pigiausiam „Ežio“ planui išleisčiau €2.29. Planas suteikia virš 3-ių valandų pokalbių ir 3000 žinučių per mėnesį.

Po mėnesio dažniausiai lieka keliasdešimt centų, kuriuos panaudoju keletui pokalbių, kurių būna tiek mažai, kad tenka papildyti sąskaitą vien tam, kad sąskaita nebūtų užblokuota ir neprarasčiau savo numerio. O jo atkakliai siekiau, kai kaskart grįždavau atostogų į Lietuvą ir pirkau naują Ežio pakuotę iki paskutinįkart grįžus gavau gražų numerį su daug šešetų. 🙂

100 žinučių mažai?

Facebook Messanger, Whatsapp, Viber. You name it. Prie teksto dar ir gražų gif‘ą galima nusiųsti. 🙂 Kol naudojausi Facebook, SMS apskritai neberašydavau, nes absoliuti dauguma draugų naudojasi Facebook ir komunikavimas ten greitesnis ir patogesnis.

3 valandos pokalbių mažai.

Ilgiems pokalbiams tinka Skype, arba anksčiau išvardintos programėlės. O dar geriau – gyvas susitikimas 🙂 Turint 200 minučių galima su mama ar močiute kalbėti kas trečią dieną po dvidešimt minučių. Man užtenka.

Kur internetas?

Wi-Fi is the answer. XXI a. Lietuvoje sunku nerasti nemokamo bevielio interneto prieigos mieste nenuėjus daugiau nei 3 minutes. Kaip ir rašiau anksčiau, po darbo valandų ir vieną dieną per savaitę siekiu būti atsijungęs nuo interneto, kitu metu esu apsuptas nemokamo interneto namuose arba darbe.

Planas su telefonu – pigus.

Pasikartosiu – bet kas virš €5/mėn. yra pinigų švaistymas. Savo dabartinį telefoną Vodafone Smart Ultra 6 pirkau UK už £90 CEX parduotuvėje. Telefonas atrodo kaip ir visi kiti smartphone‘ai, turi milžinišką ekraną, didelę bateriją ir pirmus tris naudojimosi metus nesilagino. 🙂 Praėjus keturiems metams juo vis dar naudojuosi. Ekraną sudaužiau, nesispaudžia P raidė, tačiau visas kitas funkcijas atlieka. 🙂 Išdalijus šią sumą gaunasi papildomi €2/mėn.

Kiek pinigų per mėnesį išleidžiate telefono sąskaitoms? Iš to skaičiaus atimkite €5 ir gautą rezultatą padauginkite iš 177. Sužinosite kiek pinigų iššvaistote per dešimtmetį. Išleidžiant €15/mėn. per dešimtmetį iššvaistote €1770. Linkiu per kitą dešimtmetį tiek sutaupyti ir panaudoti prasmingiau. 🙂


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €61, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

7 thoughts on “Kaip telefono sąskaitai išleisti €5 ir mažiau per mėnesį

  1. 1,99€/mėn – 199min + SMS (Pildyk)
    0€/mėn – Neribotas internetas (darbinė kortelė)

    Kadangi pavasari gan nemazai saskaita prisipildziau su moQ (Pildant uz 9eu – 3eu grizta). Tai menesio islaidos gaunasi 1,33€ uz pokalbiu bei SMS plana 🙂

  2. Man be interneto nepatogu, pvz jei reik navigacijos, tai toj vietoj paprastai nebuna WIFI. Labai daznai naudojuos internetu kur nera wifi. Buna ir kompe internetu naudojuos kartais is telefono, pvz vaziuoju su masina i kaima ir pakelej sustoju kai darbo reikalais reik konferencini skambuti padaryt.

    Buvo mintis imt interneta bet neimt pokalbiu plano, nes kalbet galima per skype. Bet va karts nuo karto tenka paskambint kokiems duru matuotojams, vonios remonitinikams, autoservisams kurie nesinaudoja nemokamomis programomis . Jei netureciau pokalbiu plano tai turbut isdeginciau tiek kad apsimoka jau ir ta plana pasiimt.

Leave a Reply