Ar aš jau turtingas? I mėnuo.

Categories Investicijos
Pasyvios pajamos.

Mėnesį netikrinau savo investicijų ir nekantravau sužinoti, ką praleidau ir aš jau turtingas. 🙂 Ateityje nenoriu sėdėti prie kompiuterio ir tikrinti kaip auga pinigai, o tik juos pasiimti. Dabar treniruojuosi vykdydamas pirmą dalį ir jau pastebėjau keletą dalykų, kuriais ir dalinuosi.

Bedarbiai €1.000

Į FinBee šį mėnesį įnešiau kiek virš €1.000. Prisijungęs prie sąskaitos tiek laisvų pinigų ir pamačiau. 🙂 Pamiršau įjungti nustatymą, kad visi depozitai būtų automatiškai pervedami į automatinį skolinimą. Ši klaida kainavo apie €15 palūkanų, tačiau gavau gerą pamoką. 🙂 Per šiandien rankiniu būdu išskolinau didžiąją dalį sumos, tad pinigai tuoj pradės prakaituoti.

FinBee automatinio skolinimo nustatymai

Noriu būti garantuotas, kad mano visi pinigai bus išskolinti ateinantį mėnesį, tad vieno pasiūlymo dydį nuo €60 pakėliau iki €150.

Jeigu kam nors įdomu, skolinu visų reitingų moterims, kurioms yra tarp 30-60 metų, palūkanos nuo 17%.

Šiuo metu didžioji dalis mano turimų paskolų yra verslo paskolos, tad ketinu kurį laiką palikti tokius nustatymus. Jei automatinis skolinimas FinBee nesusitvarkys, ketinu dalį portfelio perkelti į naują platformą, kuri skolina verslui. Esu kelias nusižiūrėjęs, galbūt galite parekomenduoti gerą variantą?

Maža pasiūla NT platformose

Reinvest24 ir EvoEstate pasiūla pastaruoju metu atrodo kukli. Kolkas šiomis platformomis pasitikiu vidutiniškai. Nustačiau automatinį skolinimą EvoEstate visoms skin in the game paskoloms virš 13%, tačiau tokių paskolų per pastarąjį mėnesį buvo vos viena.

Reinvest24 nuo šiol siūlo palūkanas už nuomą nuo pirmos investicijos dienos, o ne nuo finansavimo pabaigos. Turint omenyje, kad finansavimas platformoje paprastai trunka bent pora mėnesių, tai yra sveikintinas žingsnis, kuriuo ketinu pasinaudoti. Visgi nėra siūlomas automatinis skolinimas, o su likusiais €52.50 neperžengiu minimalios €100 investavimo sumos, ketinu pervesti šiek tiek pinigų ir įdarbinti kapitalą Vinkli projekte, už kurį siūloma gera 7.45% nuomos grąža.

Omaraha – pinigai puikiai pluša

Omaraha investuoju tik į slovakiškas paskolas su 40% palūkanomis (atskaičius platformos mokesčius 28%). Prieš mėnesį į platformą pervedžiau apie €500 ir per dvi savaites jie buvo pilnai išskolinti. Džiugina toks greitas pinigų įdarbinimas, tikiuosi, kad jis bus pelningas.

Platformoje liūdina funkcionalumo trūkumas, kad grįžusias įmokas reinvestuoti automatiškai galima tik į estiškas paskolas, kurios manęs nedomina. Tad kas mėnesį teks perkelti įmokas į slovakišką sąskaitą, kuri yra atskirta nuo estiškos.

FinBee Čekijoje – ar dar yra gyvų?

Šioje platformoje turiu apie €3.400 paskolų, iš kurių visos pajamos šį mėnesį sudarė €37. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad tai ne palūkanų pajamos, o palūkanos + paskolos dalis. Apie 70% paskolų yra nemokios, tad investicijos rezultatai priklausys nuo išieškojimo sėkmės, kuri kolkas nedžiugina. Visus pinigus iš šios platformos perkelinėju į Omaraha.

Kiek uždirbau iš referral?

Take a wild guess. Per praeitą mėnesį 8 žmonės pasiėmė €15 premiją iš EvoEstate, tiek pat gavau ir aš, tad €120 džiugina. FinBee užsiregistravo vienas žmogus, už kurį uždirbau €10, o per Reinvest24 mano referinti žmonės suinvestavo jau €3.500 ir gavau 1% nuo sumos. Happy days 🙂 Visi pinigai lieka platformose, tikiuosi naudos iš mano straipsnių gaunate ir jūs.

Tikiuosi, kad kitas mėnesis bus paprastesnis, nes šį dažnai niežtėjo nagai patikrinti kas gi vyksta su mano pinigais. Visgi, per mėnesį iš esmės niekas nepasikeitė, šiek tiek pakeičiau automatinio skolinimo nustatymus ir važiuojam toliau.

P.S. prieš atliekant investicinius sprendimus būtinai patys įsigilinkite į produktą ir jį ištyrinėkite. Šis straipsnis yra tik mano dalinimasis savo patirtimi ir nėra rekomendacija priimti investicinius sprendimus. Do your own research.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €51, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

4 thoughts on “Ar aš jau turtingas? I mėnuo.

  1. Yup, nustebino šiek tiek, tegul sukasi toliau 🙂

   Rašau todėl, kad turiu kuo pasidalinti, o kai tai pačiam atneša naudos dar kiečiau 🙂

  1. Hi, Tomai,

   ačiū už komentarą.

   Evoestate neblogai moka, tai visai kietai gaunasi. 🙂

   Už poros savaičių pasidalinsiu portfelio rezultatais, galbūt irgi bus įdomu. 🙂

Leave a Reply