Krištolinis rutulys

Categories Investicijos
Baltijos biržos akcijos

Gavau naujieną apie saviizoliaciją, teks pasėdėti namie dėl kontakto su sergančiu asmeniu. Atrodo šįkart viruso atvejų kur kas daugiau ir jie nebėra tokie tolimi, kaip per pirmą karantiną.

Vakar norėjau parduoti visas turimas Baltijos akcijas ir nusipirkti po to, kai bus paskelbtas visuotinis karantinas. Pamaniau, kad žinau daugiau, nei visi kiti aplink mane. Tačiau parodykite man žmogų, kuris nežinotų, kad atvejų Covid atvejų dabar ženkliai daugiau nei anksčiau? 🙂

Prieš parduodant akcijas patikrinau dabartinį kainų lygį su buvusiu kovą, kai stipriai krito akcijų kainos. Pastebėjau, kad dalies investicijų kainos yra panašiame lygyje, kaip ir kovo panikos metu ir supratau, kad uždarbio galimybė yra gana ribota.

Tuomet pagalvojau, kad net nežinočiau, kada vėl nusipirkti akcijų. O gal daryti all – in į Novaturą? 🙂 Prieš kelias savaites norėjau pažaisti pokerį, tačiau nusprendžiau tuos pinigus suinvestuoti į Novaturo akcijas, kurios po keletos metų, tikiuosi bus vertos daugiau, nei dabar.

Daug kartų girdėjau – kai nežinai, ką daryti – nedaryk nieko. Tačiau realybėje mintys sukasi kitokios – kaip uždirbti iš visų baimės?

Padariau tą patį, ką darau visada. Laisvus pinigus iš FinBee nukreipiau akcijų įsigijimui Baltijos biržoje. Ryte turėjau vieną mintį, o popiet pasielgiau kaip visada. Per praeitą karantiną tai suveikė neblogai, pažiūrėkime, kaip suveiks šįkart.

Tiesa, šįkart kai ką padariau kitaip nei įprasta. Prieš praeitą karantiną grąžinau knygas į biblioteką. Šįkart pasiėmiau penkias į namus. 🙂

P.S. prieš atliekant investicinius sprendimus būtinai patys įsigilinkite į produktą ir jį ištyrinėkite. Šis straipsnis yra tik mano dalinimasis savo patirtimi ir nėra rekomendacija priimti investicinius sprendimus. Aš esu šališkas žmogus ir galiu būti priklausomas nuo gaunamų referal’ų, galiu dirbti rekomenduojamoje įmonėje arba būti jos akcininku. Do your own research.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €51, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

Leave a Reply