Ar aš jau turtingas?

Categories Investicijos
Pasyvios pajamos

Savo pasyvių pajamų priežiūrai per dieną iki šiol skirdavau bent po pora valandų. Tai nebėra pasyvios pajamos. Atostogaudamas ribojau prieigą prie interneto ir netikrinau investicijų. Nuo šiol nusprendžiau savo pasyvių investicijų priežiūrai skirti vieną dieną per mėnesį. Ateityje nenorėčiau savo gyvenimo laiko praleisti džiaugdamas, kad vėluojančių skolininkų virš 60 d. kiekis nukrito nuo €3.200,81 iki €3.187,23, o maudytis kurioje nors pasaulio jūroje. 🙂

Šio iššūkio praėjo vos dvi savaitės, tačiau jau turiu kelis pastebėjimus, kuriais norėčiau pasidalinti.

Ar visos pajamos įdarbintos?

Nesekdamas savo sąskaitų, nežinau ar visi pinigai dirba. Man nepatinka, kai mano pinigai tiesiog stovi. Prieš atostogas žinojau, kad Omaraha laisvi buvo €550, tikiuosi, kad bent jau pusė jų jau įdarbinti. FinBee per mėnesį prasisuka virš €1.500, tad būtų gerai, kad automatinis skolinimas pats adjustintųsi, kad saugiai būtų įdarbintos visos lėšos kuo greičiau. Na, o dabar reikės kas mėnesį žaisti su vieno pasiūlymo dydžiu, kad būtų teisingai parinktas pasiūlymo dydis. Galbūt turite idėjų kaip tai padaryti?

Platformos be autolend atkrenta

FinBee Verslui ir Reinvest24 platformos lieka tik hobiui ir tik tam atvejui, jei tomis dienomis, kai tikrinsiu investicijas bus kas nors įdomaus pasiūloje. Tikiuosi, kad FinBee Verslui autolendas veiks artimiausiu metu, nes ten yra apie pusė mano viso portfelio ir mane labai tenkina rizikos ir grąžos sąntykis.

Reinvest24 paskolas autolendu pasieksiu per EvoEstate, tačiau į NT projektus nesu visiškai įsigilinęs, tad automatiniu skolinimu kolkas nepasitikiu ir paliksiu darbą rankoms. NT projektai paprastai finansuojami sąlyginai ilgai, tad gale gyvenimo turbūt nebūsiu patyręs daug žalos. 🙂

Nauji pavedimai

Sąskaitos papildymas tokiu atveju tampa kiek komplikuotas. Dar nesu tikras ar nauji pervedimai yra automatiškai perkeliami į auto-skolinimą visose platformose. Žinau, kad tokia funkcija yra FinBee, tačiau kitose platformose dar to neišsiaiškinau. Taip pat grįžusias įmokas Omaraha platformoje reikia perkelti rankiniu būdu, jei skolinama į slovakiškas paskolas (o investuoju tik į jas), tad tai yra esminis nepatogumas naudojantis platforma.

Kiek laiko Jūs skiriate savo investicijų priežiūrai?

P.S. prieš atliekant investicinius sprendimus būtinai patys įsigilinkite į produktą ir jį ištyrinėkite. Šis straipsnis yra tik mano dalinimasis savo patirtimi ir nėra rekomendacija priimti investicinius sprendimus. Do your own research.


Patiko postas? Prenumeruok arba palik man arbatpinigių. Palaikykite mane

Viso rėmėjai paaukojo €61, kurie buvo skirti apmokėti dalį hostingo ir domeno išlaidų. Ačiū!

Leave a Reply